واتساپ به‌سوی تعامل جهانی و حذف انحصار

نویسنده:
دسته‌بندی:اخبار
انتشار:2023-09-11 15:38
واتساپ به‌سوی تعامل جهانی و حذف انحصار

 

آخرین به‌روزرسانی واتساپ نشان می‌دهد که شرکت متا (پیشتر به نام فیس‌بوک شناخته می‌شد) در حال کار روی اجرای قوانین جدید اتحادیه‌ی اروپا در خصوص "تعامل‌پذیر کردن" این پیام‌رسان با سایر پلتفرم‌ها است.
به گزارش WABetaInfo، تاریخ انتشار نسخه‌ی نهایی این به‌روزرسانی هنوز مشخص نیست. این نسخه‌ی بتای واتساپ در حال توسعه است در حالی که اتحادیه‌ی اروپا در هفته‌ی گذشته قانون بازارهای دیجیتال (DMA) را تصویب کرده و واتساپ را به فهرست پلتفرم‌های "دربان" اضافه کرده است.
با تصویب DMA توسط اتحادیه‌ی اروپا، پیام‌رسان‌هایی که به فهرست دربان اضافه می‌شوند، باید توانایی "تعامل‌پذیری" با سایر پلتفرم‌ها را داشته باشند. شرکت‌ها تا مارس ۲۰۲۴ وقت دارند تا تغییرات موردنیاز را اعمال کنند، در غیر این صورت ممکن است مجازات‌هایی برای آن‌ها اعمال شود.
اتحادیه‌ی اروپا با تصویب DMA در تلاش است تا از انحصارگرایی شرکت‌ها و پلتفرم‌های بزرگ جلوگیری کند و اجازه ندهد که "شرایط غیرمنصفانه به مردم تحمیل شوند." همچنین از شرکت‌های دربان خواسته شده است که امکان حذف اپلیکیشن‌های پیش‌فرض را در پلتفرم‌هایشان فراهم کنند.
شرکت‌های متا و مایکروسافت در پی تصویب DMA قصد دارند فروشگاه آنلاین اختصاصی برای اپلیکیشن‌های گوشی خود ایجاد کنند و به‌طور مستقیم به رقابت با اپ استور اپل بپردازند. در حال حاضر، کمیسیون اروپا به عنوان اجرایی‌ترین ارگان اتحادیه‌ی اروپا در حال تحقیق است تا بررسی کند آیا اپلیکیشن‌هایی مانند آی‌مسیج و بینگ دارای ویژگی‌های لازم برای قرارگیری در فهرست پلتفرم‌های دربان هستند یا خیر.
تمام این تغییرات و قوانین جدید به منظور بهبود رقابت و تضمین حقوق مصرف‌کنندگان در اتحادیه‌ی اروپا اعمال می‌شوند

 

دیدگاه شما

دیدگاه کاربران

راه های ارتباطی با ما

از طریق تلگرام و یا برقراری تماس می‌توانید با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

همواره سعی کرده ایم با ارائه خدمات حرفه ای و مطلوب نظر مشتریان را جلب نماییم

وبسایت تلگرام پرمیوم چیست ؟

تلگرام پریموم یک پلتفرم است که خرید حساب‌های پریمیوم تلگرام را برای کاربران ایرانی آسان می‌کند. ما به عنوان یک واسطه مجاز بین کاربران ایرانی و تلگرام عمل می‌کنیم تا به آنها اجازه دهیم به راحتی از ویژگی‌های پرمیوم تلگرام بهره‌مند شوند

وبسایت تلگرام پرمیوم چگونه کار می‌کند؟

سرویس ما به شما امکان را می‌دهد تا طرح پرمیوم تلگرام را انتخاب کنید، و تنها با وارد کردن نام کاربری و شماره تلفن تلگرام و تایید هویت خود را از طریق OTP (رمز یکبار مصرف) در خواست فعالسازی تلگرام پرمیوم خود را ثبت کنید. ما سپس اشتراک پریمیوم تلگرام را مستقیماً از تلگرام به نمایندگی از شما خریداری می‌کنیم و فرآیندی ساده و ایمن را برای شما ایجاد می‌کنیم.

آیا وبسایت تلگرام پرمیوم از سوی تلگرام مجاز است؟

بله، ما به صورت رسمی از طرف تلگرام به عنوان یک نماینده فروش مجاز حساب‌های پریمیوم تلگرام عمل می‌کنیم. سرویس ما تضمین می‌کند که ارتقاء حساب شما به‌طور مستقیم توسط تلگرام انجام می‌شود.

آیا وبسایت تلگرام پرمیوم قانونی است؟

به طور کامل! سرویس ما در محدوده قوانین محلی و شرایط تلگرام عمل می‌کند. ما یک راه حل قانونی و ایمن برای کاربران ایرانی به منظور دسترسی به ویژگی‌های پرمیوم تلگرام فراهم می‌کنیم.

امنیت وبسایت تلگرام پرمیوم چقدر است؟

ما امنیت اطلاعات و حریم خصوصی کاربران بسیار مهم می‌دانیم و از پروتکل‌های رمزنگاری برای حفاظت از اطلاعات شخصی شما استفاده کرده و هیچ اطلاعات ورودی را ذخیره نمی‌کنیم. تمامی تراکنش‌ّها از طریق درگاه‌های پرداخت امنیتی انجام می‌شود.

روش پرداخت در وب سایت تلگرام پرمیوم به چه صورت می باشد؟

شما به واسطه درگاه پرداخت بانکی می توانید به راحتی و بصورت آنلاین پرداخت خود را انجام داده و اشتراک پرمیوم تلگرام خود را فعال نمایید.

فعال سازی اشتراک پرمیوم چقدر زمان می‌برد؟

فعال سازی اشتراک پرمیوم چقدر زمان می‌برد؟ بلافاصله پس از انجام فرآیند پرداخت درخواست شما ثبت شده و حساب پریمیوم تلگرام در کمتر از یک ساعت ارتقا پیدا می‌کند٬ سپس شما به ویژگی‌های پرمیوم تلگرام دسترسی خواهید داشت.

چگونه می‌توانم با پشتیبانی مشتریان تماس بگیرم؟

برای هرگونه پرسش، نگرانی یا کمک، می‌توانید با تیم پشتیبانی مشتریان ما از طریق گفتگو آنلاین در تماس باشید. ما اینجا هستیم تا به شما در هر سؤالی که دارید کمک کنیم.

آخرین مطالب بلاگ

اخبار ٬ آموزش و ترفند پیرامون شبکه‌های اجتماعی
آموزش آپلود استوری برای حساب های شخصی

آموزش آپلود استوری برای حساب های شخصی

نویسنده: محمدمهدی حسین پور
دسته‌بندی: اخبار
امکانات تلگرام پرمیوم آپدیت 2024

امکانات تلگرام پرمیوم آپدیت 2024

نویسنده: محمدمهدی حسین پور
دسته‌بندی: اخبار
امکان برداشت نات کوین در صرافی ها فعال شد! (آموزش برداشت)

امکان برداشت نات کوین در صرافی ها فعال شد! (آموزش برداشت)

نویسنده: محمدمهدی حسین پور
دسته‌بندی: اخبار
نات کوین (ارز محبوب تلگرام) چیست + آموزش خرید و فروش

نات کوین (ارز محبوب تلگرام) چیست + آموزش خرید و فروش

نویسنده: محمدمهدی حسین پور
دسته‌بندی: اخبار